Digital Signage

digital signage

Wizualny – rozproszony system informacyjny

Możliwości systemu

To system wizualizacji treści na monitorach LCD. Skierowany jest do instytucji, firm, szkół, ośrodków szkoleniowych, hoteli, itp.
Celem jest dostarczanie wiadomości kierowanych do konkretnych miejsc, w określonych porach, z treścią dopasowaną do lokalizacji wyświetlacza. Duża i szybka zmienność treści wymaga stosowania monitoringu i zarządzania online wyświetlaczami za pomocą wygodnego panelu RSI.

– technologia chmury informacyjnej
– oszczędne, atrakcyjne budżetowo rozwiązanie, nie wymagające stałego nadzoru i inwestycji
– obsługa z dowolnego miejsca na świecie z użyciem przeglądarki internetowej
– prostota obsługi nie wymagająca umiejętności informatycznych
– elastycznosć i skalowalność pozwalająca na łatwe rozbudowanie systemu informacyjnego o kolejne lokalizacje lub redaktorów
– wielu użytkowników ze zdefiniowanymi uprawnieniami
– uprawnienia redakcyjne dla pojedynczej lokalizacji lub grupy lokalizacji
– wyświetlanie treści zależne od lokalizacji
– treść wspólna dla wielu lokalizacji
– grafika, teksty, animacja
– dopasowanie graficzne do standardów obowiazujących w instytucji (lokalizacji)

Dowolna ilość monitorów informacyjnych

Technologia chmury informacyjnej zapewnia możliwość podłączenia do systemu dowolnej ilości monitorów informacyjnych o różnych rozmiarach i proporcjach. Każdy z nich jest zdalnie zarządzany. W praktyce zarządzasz wszystkim z komputera np. w recepcji.

Baza gotowych szablonów dla hoteli

System posiada liczne podkłady które możesz wykorzystać w swojej firmie. Jeśli jednak chcesz dodać swoje to jest to bardzo proste, po prostu DRAG I AND DROP lub jak wolisz PRZECIĄGNIJ I UPUŚĆ.

Zastępuje zwykłe tablice

Witaj w świecie najnowszych technologii. Nie musisz drukować i biegać przypinać informacji na korkowych tablicach, aby powiadomić gości.

Harmonogram

System jest tak stworzony by pamiętać o wszystkim za Ciebie! Wystarczy że raz zaplanujesz wiele zdażeń a system sam je wyświetli na monitorze o zadanej porze i potem wyłączy. Mało tego zrobi to na wskazanym monitorze.

Natychmiastowe dotarcie

Wyświetlanie treści zależne od lokalizacji, treść wspólna dla wielu lokalizacji, grafika, teksty, animacja, dopasowanie graficzne do standardów obowiązujących w instytucji (lokalizacji)

Proste jak wysłanie maila

Obsługa z dowolnego miejsca na świecie z użyciem przeglądarki internetowej, prostota obsługi nie wymagająca umiejętności informatycznych, PROSTE JAK WYSLANIE MAILA.